Jmenuji se Šárka Hnátová,narodila jsem se v Praze ,velkoměsto jsem ve dvaceti letech opustila a odstěhovala se na Šumavu a té jsem věrná dodnes.

Nejprve jsem vystudovala střední grafickou školu,obor restaurování a konzervace památek..Výtvarno je stále mým částečným povoláním a koníčkem, ale protože zvířata jsou mou celoživotní láskou, stalo se i jejich ošetřování postupně také součástí mého zaměstnání. Můj partner je veterinární lékař,na mnoha pacientech pracujeme společně a tak se veterinární léčba krásně doplňuje s alternativní bylinnou léčbou i fyzioterapií. 🙂 Lidi jsem původně neměla v úmyslu „restaurovat“ ,ale nenápadně od křivých jezdců křivících si své koně 🙂 až po „rozbitou“:-) rodinu jsem začala postupně studovat i lidské terapie a musím říci, že mě velice baví objevovat neustále nové a nové metody ,které do sebe nádherně zapadají a vytváří tak jasnější a ucelenější obraz pomoci ostatním.

Moje druhé stránky www.aralia.cz ……………… na nich se můžete senámit s mým druhým povoláním. Na Facebookových stránkách https://www.facebook.com/aralia.cz/ naleznete aktualitky ,novinky a někdy i něco na prodej, ale pevážně pracuji na objednávku.

kontakt na mne je : mobil: 606538355 protože díky své práci nemohu dost často zvedat telefon,je nejlepší mi napsat sms a já se pak ozvu zpět, pokud mám jen zmeškané hovory, tak nevolám zpět, neboť jde většinou o spoustu telefonátů různých prodejců. Druhou možností je email : sarka.hnatova@atlas.cz , nebo : aralia.cz@seznam.cz

Díky tomu ,že jsem byla obklopena od mala zvířaty, se kterými jsem se snažila co nejlépe a po dobrém dorozumět .Došla jsem tak v r.1998 k přirozené komunikaci zejména s koňmi,posléze k pozitivce u pejsků,slepic a koček 🙂 Semináře s trenéry,lektory Pata Parelliho,M.Robertse,Semináře s Františkem Šustou,Gabi Harris,etologie s J. Bartošovou,H.Bláhou,Esther Weber,Pavlou Martíškovou…. a ostatními. Všem patří můj veliký dík .Od výcviku a komunikace to byl již krůček k masážím zvířat .Začínala jsem jako samouk pod veter.dozorem i s lektory.Pak mi do cesty přišla Dornova metoda pro zvířata a pak Canine Touch,Equine Touch, VHT, TTouch, Reiki, lidská dornova metoda plus, Osteodynamika, masáže , práce s energiemi, diagnostika, Acess Bars, cvičení paní L.Mojžíšové a myslím,že tím asi nekončím. 🙂

dosažené vzdělaní v této oblasti 🙂 doložené certif., od menších seminářů a kurzů je nevlastním :-))

nor
nor
nor
nor
nor

nor
nor
nor
nor
nor